Efektywne formy reklamy zewnętrznej

0
31

Aby skutecznie się pokazać na zewnątrz, musisz zainwestować w skuteczną formę reklamy. Co zrobić aby Twoja firma była widoczna w mieście? Zobacz jakie masz możliwości.

Reklama podświetlana, czyli jak zwrócić na siebie uwagę

Jeśli Twoja firma ma fizyczną placówkę, w której świadczysz swoje usługi lub sprzedajesz towary, musisz zadbać o jej widoczność. Logo firmy czy opis usług muszą rzucać się w oczy, być estetyczne oraz zachęcać do odwiedzenia. Masz wiele możliwości – poczynając od zwykłego napisu nadrukowanego na plexi, kończąc na efektywnych formatach reklamy podświetlanej. Te są widoczne zarówno w dzień, jak i po zmroku oraz wyróżniają się w otoczeniu. Intensywne kolory, wysoka jakość nadruku oraz mocne jednorodne podświetlenie. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja firma będzie widoczna już z daleka. Pomoże to w dotarciu do Ciebie Twoim klientom, umówionym na spotkanie albo do impulsywnych zakupów osób, które są niedaleko. Zobacz, jakie istnieją najpopularniejsze rodzaje reklam świetlnych.

Pylony reklamowe i kasetony świetlne

Kasetony to chyba najpopularniejsza forma informacji zewnętrznej o firmie. Są widoczne z daleka, dlatego mogą być montowane zarówno blisko placówki, jak i przy drogach. Często używane są w pomieszczeniach, na przykład w indywidualnych lokalach w galerii handlowej. Przyciągają uwagę klientów, dodają solidności i szyku.

Drugim typem reklamy zewnętrznej są pylony reklamowe, inaczej nazywane witaczami. Witacze informują – zazwyczaj stoją na stacjach paliw lub przy wjazdach do miast, ale też przed dużymi biurowcami, gdzie wyszczególnione są firmy, których filie znajdują się w środku budynku.

A może litery przestrzenne?

Litery przestrzenne składają się z indywidualnych brył, które wyglądają bardzo efektownie. Podobnie jak kasetony, często są spotykane w centrach handlowych. Oświetlone halogenami, pozwalają na dowolną artystyczną kreację, która przyciąga wzrok i jest bardzo estetyczna, zwłaszcza przy wyborze odpowiedniej czcionki i kolorystyki.

Reklama zewnętrzna gwarantuje, że Twój obiekt zostanie zauważony. Dobrze wykonana zachęca do odwiedzin, kusząc potencjalnych klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here